Obiekty,
do których
dostarczamy
wykładziny

Wykładziny obiektowe dla profesjonalistów

Poznajmy się
 • Family Funds - realizacja z kolekcji Off The Grid

  Family Funds - realizacja z kolekcji Off The Grid

  Jedna z najciekawszych kolekcji od Shaw Contract - Off The Grid, czerpiąca z trendów biomorficznych i nawiązań do natury doczekała się pierwszej realizacji w Polsce. Projektanci z pracowni DCArchitekci postanowili wyposażyć w płytki z tej kolekcji nowe biura firmy, wybierając kolorystykę idealnie zbliżoną do identyfikacji wizualnej klienta. W połączeniu z jasną stolarką i jasnymi meblami osiagnięto spektakularny efekt.

  więcej
 • Aktualności

  SLO 150-151-152 płytki dywanowe

  SLO 150/151/152  to kolekcja tuftowanych wielkoformatowych płytek dywanowych o 3 zaawansowanych motywach wzorniczych.

  SLO jest wyrazem naszego pragnienia przebywania we wnętrzach pięknych, zrównoważonych, zmysłowych i kreatywnych, zmieniających się zgodnie z naszymi potrzebami i wrażliwością. Głęboko holistyczne zrozumienie procesu projektowania pozwoliło stworzyć modułową kolekcję, która pozwala rozwiązywać ważne kwestie, jak elastyczne zagospodarowanie przestrzeni, podkreślanie stref i aranżowanie open space. Wielość kolorów, formatów i struktur daje nam możliwość innego spojrzenia na projektowanie dużych przestrzeni.

  więcej
 • Aktualności

  Smartstrand - wykładzina nowej generacji

  W listopadzie oficjalnie wystartowała sieć dystrybucji wykładzin SmartStrand. SmartStrand to produkt nowej generacji, produkowany z naturalnych składników ( kukurydzy), naturalnie odporny na wchłanianie płynów i zapachów, łatwy do czyszczenia, naturalnie sprężysty i wyjątkowo trwały. Wykładziny SmartStrand dostępne są w rolkach oraz w formie dywanów w wielu kolorach. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.smartstrand.pl

  więcej
 • Aktualności

  Office Inspiration Center

  W obiekcie Office Inspiration Center Grupy Nowy Styl  w Krakowie zostały zainstalowane ekologiczne płytki dywanowe Shaw Contract. Oprócz wyjatkowych własciwiości proekologicznych ( włókno EcoSolution, podłoże EcoWorx wolne od bitumenu i PVC) wybrane kolekcje wyróżnia wyjątkowy design współgrający z wymaganiami jakie stawia przed projektantami wnętrz tworzenie nowoczesnego, atrakcyjnego i funkcjonalnego biura. OIC można odwiedzać na ul. Radzikowskiego 182 w Krakowie.

  więcej
 • Aktualności

  Opera Software Wrocław

  FINEST INTERIOR AWARD : contract 2016 w kategorii Office dla biura Opera Software Wroclaw Poland projektu mode:lina architects.

  Biuro wyposazono w płytki dywanowe Paragon z kolekcji Solaris w kolorze Charon i Callisto

  więcej
 • Aktualności

  Nowe Kolekcje Dickson

  W ofercie dostępne są już nowe kolekcje tkanych podłóg winylowych Dickson.Połączenie przędzy wątku i osnowy na powierzchni pozwala użytkownikom tworzyć różne spojrzenia i niuanse barwne dla różnych perspektyw, w zależności od intensywności światła. W kolekcjach: Be Smart, Be Natural, Be Optic, Be Easy, Tweed i Be Different dysponujemy łącznie 42 wzorami i kolorami. Dodatkowo płytki Dickson dostępne są w niestandardowych kształtach – np. hexagonów czy rombów.

   

  więcej
 • Palettone - nowa kolekcja wykładzin homogenicznych

  Palettone - nowa kolekcja wykładzin homogenicznych

  Fabryka Polyflor Ltd wprowadza na rynek nową wykładzinę homogeniczną Palettone.  Jest to wykładzina PVC dostępna w rolce o szerokości 2 metrów. Nad doborem kolorystyki zespół projektowy fabryki pracował przez kilka miesięcy szukając pomysłów w otaczającej nas przyrodzie, naturalnych i czasami bardzo ulotnych zjawiskach. Paleta 50 kolorów inspirowana jest piaskowymi wydmami, delikatnym różem nieba o świcie, ulotną miętą czy silną, soczystą śliwką. Głęboko przemyślane tonacje pozwalają projektantowi na stworzenie doskonałych przestrzeni do pracy, nauki, wypoczynku czy zabawy. Nie bez znaczenia pozostaje również doskonała jakość wykładziny. Produkt ma pełną certyfikację, dotyczącą ekologii, bezpieczeństwa i higieny – włącznie z zastosowaniami do obiektów szpitalnych.

  więcej
 • Polflor na 4 Design Days w Katowicach!

  Polflor na 4 Design Days w Katowicach!

  więcej

do góry